تاریخ درج : سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱
خدمتی دیگر از شهرداری منطقه ۴:
بلوار صلح به طور کامل ۲ بانده شد
شهردار منطقه چهار شیراز از رفع مشکلات عبور و مرور در بلوار صلح با اجرای کامل دوبانده شده این مسیر و ایمن سازی آن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شیراز ، حسام الدین اسدزاده اظهار داشت: اهالی ساکن در منطقه بلوار صلح بخاطر بالا بودن رفت و آمدها با مشکلات عدیده‌ای مواجه بوده اند که یکی از این مشکلات نیز دو طرفه بودن بلوار بود.

وی افزود: در این راستا شهرداری منطقه چهار با به کارگیری تمام همت و ظرفیت های موجود تلاش کرد تا مشکلات بلوار صلح را با همراهی و همکاری تمام شهروندان ساکن در این بلوار برطرف کند  که خوشبختانه این مهم اتفاق افتاد و 
اسدزاده گفت: در پی اجرای طرح ساماندهی بلوار صلح، بازگشایی مسیر این بلوار به طول ۵۰۰ متر،اجرای خاکبرداری، مخلوط ریزی، اجرای زیرسازی و روکش آسفالت از مهم ترین اقداماتی بود که انجام شد.
وی بیان کرد: همچنین برای رفع مشکلات موجود اجرای جدول گذاری، لبه گذاری و  تملک منازل مورد مسیر نیز به همراه اجرای طرح هندسی و مرمت لبه های فرسوده در مجموع با اعتباری بالغ بر ۱۰۶ میلیارد تومان عملیاتی شد.

شهردار منطقه چهار شیراز گفت: برای بازگشایی مسیر عبور و مرور خودروها و دوبانده شده بلوار صلح که در برخی نقاط به صورت دوطرفه بود نیز طرح روکش آسفالت به طول ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر مربع با اعتبار ۲۱۰ میلیون تومان انجام شد.
وی بیان کرد: همچنین جدول گذاری و لوله گذاری مسیر نیز هر کدام به طول ۷۰۰ و ۱۵۰۰ متر اجرایی شد.

اسدزاده افزود: حجم تملک منازل مورد مسیر نیز در این طرح، به طول پنج هزار مترمربع بود که با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال صورت گرفت.

شهردار منطقه چهار تاکید کرد: توجه به رفاه شهروندان و جلب رضایت آنان در اولویت برنامه های شهرداری این منطقه است و تمام تلاش ما این است تا خدمتی ماندگار داشته باشیم.

بر اساس این گزارش، بلوار صلح شیراز یکی از بلوار هایی است از محله های فرگاز، فرهنگیان و سفیر جنوبی عبور می کند و نهادهای اداری از جمله کمیته امداد منطقه ۳ در آن واقع شده است.

این بولوار به بولوار هایی مانند امام خمینی(ره)، سفیر جنوبی، ۲۰ متری امام خمینی(ره)، بولوار نهضت سوادآموزی، بیت المقدس، نبی اکرم، فتح المبین و همایون متصل شده است.

سامانه ها
پیوندها
نشانی
ابتدای بلوار امیر کبیر- پایانه امیرکبیر
38310501-3
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۱/۰۹