تاریخ درج : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲
شهردار منطقه چهار شیراز مطرح کرد:
اجرای طرح دفع آبهای سطحی در خیابان بیت المقدس در شهرداری منطقه ۴
شهردار منطقه چهار شیراز از آغاز طرح یکی دیگر از عملیات دفع آبهای سطحی سطح منطقه خبر داد و گفت: یکی محله هایی که این طرح در آن اجرا می شود، خیابان بیت المقدس است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شیراز، حسام الدین اسد زاده گفت: به منظور رفع مشکلات شهروندان در زمان بارندگی و آبگرفتگی های سطحی معابر عملیات لوله گذاری و دفع و هدایت آبهای سطحی در چند محله منطقه چهار در حال انجام است.
 
وی با بیان اینکه پروژه لوله گذاری دفع آبهای سطحی با اعتبار چهار میلیارد تومان در محدوده شهرداری منطقه چهار شیراز درحال اجرا است گفت: اجرای این طرح برای هدایت و دفع آبهای سطحی به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شیراز ؛اسد زاده گفت: به منظور رفع مشکلات شهروندان در زمان بارندگی و آبگرفتگی های سطحی معابر عملیات لوله گذاری و دفع و هدایت آبهای سطحی در چند محله منطقه در حال انجام است.
شهردار منطقه چهار شیراز با اشاره به اجرای لوله گذاری آبهای سطحی درخیابان بیت المقدس با لوله ۵۰۰ و ۶۰۰ عنوان کرد: اجرای لوله گذاری آبهای سطحی بیت المقدس در حال انجام است .
 
وی با بیان اینکه پروژه لوله گذاری دفع آبهای سطحی بیت المقدس با اعتبار 4 میلیارد تومان در محدوده شهرداری منطقه چهار شیراز درحال اجرا است گفت: اجرای عملیات لوله گذاری برای هدایت و دفع آبهای سطحی بر اساس نیاز سنجی و کارشناسی های صورت گرفته در نقاط بحرانی سطح منطقه برنامه ریزی و هماهنگی شده است که برای این منظور در سال جاری چندین عملیات لوله گذاری در نقاط مختلف سطح منطقه چهار توسط این شهرداری شروع به کار، پیشرفت و تعدادی از آنها در مراحل پایانی است.

سامانه ها
پیوندها
نشانی
ابتدای بلوار امیر کبیر- پایانه امیرکبیر
38310501-3
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۹/۱۵