زیباسازی المان ورودی شیراز- بوشهر تا پایان سال به اتمام می‌رسد

به گزارش ارتباطات و امور فرهنگی شهرداری منطقه چهار و به نقل از روزنامه تماشا در تاریخ 13 دی ماه  97 شهردار منطقه چهار شیراز از اتمام عملیات زیباسازی المان ورودی شیراز از سمت جاده بوشهر خبر داد.
مهندس مهرجهانیان در گفت و گو با خبرنگار روزنامه «تماشا» با بیان اینکه عملیات عمرانی این سازه به اتمام رسیده، اظهار کرد: برای انجام عملیات نورپردازی منتظر تأمین اعتبار هستیم و  عملیات زیباسازی نیز در حال انجام است.
* کوچه باغ و دیوار گل در پارک کودک احداث می‌شود
وی در ادامه به احداث کوچه باغ گل در پارک کودک اشاره نمود و افزود: زمین کوچه باغ به مساحت دو هزار متر مربع است و فضایی مفرح را برای کودکان بوجود می آورد.
مهرجهانیان با بیان اینکه طراحی این کوچه باغ به اتمام رسیده، اظهار کرد: به زودی عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.
شهردار منطقه چهار گفت: در نظر داریم تا محل تجمعی با ظرفیت سه هزار نفر در سطح منطقه را احداث نماییم و تاکنون نیز چندین محل مورد مطالعه قرار گرفته است.
وی افزود: عملیات جدول گذاری، کانیوا گذاری نیز در سطح منطقه با توجه به نیاز شهروندان و بر اساس برنامه زمانبندی در حال انجام است.
مهندس مهرجهانیان اظهار کرد: لوله گذاری به طول سه کیلومتر در بولوار عدالت جنوبی حد فاصل خیابان فتح المبین تا عادل آباد و انشعاب با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان در حال انجام   است.
* چهار میلیارد تومان روکش آسفالت در منطقه انجام شده است
شهردار منطقه چهار شیراز با بیان اینکه رفاه شهروندان منطقه در اولویت برنامه های ما قرار دارد، گفت: در هر کوچه و خیابانی که مورد نیاز شهروندان بوده و یا هر مکانی که احتیاج به آسفالت داشته بالافاصله عملیات ترمیم و روکش آسفالت انجام شده است.
مهرجهانیان افزود: تاکنون بالغ بر ۴ میلیارد تومان عملیات روکش آسفالت در سطح منطقه انجام گردیده است.
وی با بیان اینکه تعمیر کلیه بوستان های منطقه در دستور کار قرار دارد و تا پایان سال تمام این پروژه همچنان ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: عملیات زیرسازی و زیباسازی در پارک ۷ هکتاری کشن در حال انجام است و حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
شهردار منطقه چهار شیراز گفت: با توجه به برنامه زمان بندی شده پارک ۷ هکتاری کشن در خردادماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه توجه به سلامت شهروندان و همچنین استفاده از مد های دیگر حمل و نقل در جهت تحقق شعار انسان محوری از اهداف ما است، افزود: در تلاش هستیم با توجه به مساحت منطقه و جمعیت ساکن در منطقه مسیر دوچرخه سواری بزرگی را طراحی نماییم و مسیرهایی نیز مورد مطالعه قرار گرفته اما هنوز به 
جمع بندی لازم دست نیافته ایم.
* خیابان سرباز تعریض می‌شود
مهندس مهرجهانیان با بیان اینکه تعریض خیابان سرباز در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: تمام منازل مسکونی در محوطه تملک شده است اما پرونده تملک چندین ملک تجاری در دادگاه در جریان است و منتظر رأی دادگاه هستیم تا به محض صدور حکم عملیات اجرایی را آغاز نماییم.
 
 
 

منبع : منطقه چهار
تعداد بازدیدها : ۵۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است