شهردار منطقه چهار شیراز:

آزاد سازی مسیر راست گرد تقاطع چند سطحی امیر کبیر - مطهری با موفقیت انجام گردید.

شهردار منطقه چهار شیراز از اتمام عملیات تخریب و آوار برداری مسیر راست گرد تقاطع امیر کبیر - مطهری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شیراز  مهندس مهرجهانیان با بیان اینکه عملیات تخریب و آوار برداری به مدت ۱۴ ساعت به طول انجامید، اظهار کرد:  دو ساختمان با مساحتی بیش از ۸۰۰ متر در مسیر راستگرد تقاطع چند سطحی امیر کبیر - مطهری قرار داشت و با توجه به اینکه این تقاطع در دهه فجر به بهره برداری می رسد بنابراین فرصت بسیار کمی برای تخریب داشتیم، که به لطف خدا  عملیات تخریب و خاکبرداری با تعامل و همکاری بنیاد شهید در طول یک روز با موفقیت به اتمام رسید.

وی با اشاره به اینکه با دستور شهردار محترم شیراز شاهد تلاش حداکثری سازمان عمران  جهت بهره برداری تقاطع امیر کبیر - مطهری در کوتاه ترین زمان هستیم، افزود‌: عملیات تخریب و آوار برداری ساختمان های مذکور نیز به عهده شهرداری منطقه چهار بود که با همکاری واحدهای مختلف شهرداری شیراز و تلاش پرسنل منطقه این امر انجام گردید.

مهندس مهرجهانیان با بیان اینکه پروژه چند سطحی امیر کبیر - مطهری یکی از بزرگترین پروژه های شهر شیراز به شمار می رود، اظهار کرد: این پروژه نقش مهم و محوری در سطح منطقه دارد و با به بهره برداری رسیدن آن شاهد ایمنی و روانی ترافیک در محور امیر کبیر خواهیم بود.

شهردار منطقه چهار شیراز گفت: ساکنان منطقه در طول مدت اجرای پروژه مشکلات را با صبوری تحمل نمودند که جا دارد از آنان تقدیر و تشکر نمایم.

▪ارتباطات و امور فرهنگی شهرداری منطقه چهار▪

منبع : منطقه چهار
تعداد بازدیدها : ۹۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است