معاون شهردار منطقه ۴ شیراز: زمین‌های بولس با استانداردهای بالا در اختیار هیات استان قرار گرفته است

1850 مترمربع زمین در باغ جنت شیراز از سوی شهرداری به رشته بولس و هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان فارس تخصیص داده شد.

محمدصالح صالحی معاون شهردار منطقه ۴ شیراز در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در خصوص تخصیص زمین به هیات  استان فارس گفت: سه نقطه از باغ جنت، بهترین پارک شیراز به رشته بولس اختصاص داده شد. این سه محوطه در ابعاد ۷۵۰، ۱۸۰ و ۹۰۰ متر مربع واقع شده و به ترتیب دارای ۸، 3 و ۹ زمین بولس هستند. جنس زمین‌ها از ماسه تشکیل و سعی شده از مصالح بسیار باکیفیت استفاده شود.
صالحی در توضیح ویژگی‌های زمین اختصاصی افزود: نورپردازی عالی و نصب برج نوری و حدوداً ۷۰ پروژکتور و به کاربردن ۷ تن چوب تنه درخت جهت ایمن سازی زمین و حفظ تماشگران و ورزشکاران از آسیب‌های احتمالی از نکات برجسته در آماده‌سازی این زمین‌ها است. تاسیسات آبی فضای سبز برای مرطوب کردن زمین قبل از بازی، سکو برای استقرار تماشاگران و نیز زیباسازی محوطه در نظر گرفته شده است و در مجموع این زمین‌ها از استانداردهای بالای جهانی برخوردار است.
معاون شهردار منطقه ۴ شیراز تصریح کرد: بهترین و پر بازدیدترین لاین در اختیار رشته بولس قرار گرفته و این باغ هر شب حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ بازدیدکننده دارد. دسترسی راحت و بازدید روزانه حداقل ۱۰۰۰ نفر که در تابستان به ۳ تا ۵ هزار نفر نیز خواهد رسید سبب شناسایی بولس و جذب علاقمندان به این رشته خواهد شد که اگر روزانه یک یا دو نفر به این رشته ملحق شوند کار بزرگی صورت خواهد گرفت.
وی در ادامه افزود: شیراز در این زمین‌ها میزبان اولین دوره مسابقات رنکینگ کشوری در هر دو بخش آقایان و بانوان خواهد بود و تضمین می‌کنیم که این زمین‌ها در بهترین وضعیت در کشور و نزدیک به استانداردهای جهانی قرار دارد و شاهد مسابقات خوبی خواهیم بود.
صالحی با اشاره به توجه شهرداری شیراز به امر ورزش گفت: شهرداری شیراز از ورزش حمایت و در این زمینه ورود می‌کند تا رشد در ورزش عملاً صورت گیرد و یکی از طرح‌های شهردار شیراز در شعار “شیراز شهر انسان محور” کمک به ورزش همگانی است و به زودی زمین ۵ هزار متری برای ورزش‌های همگانی ازجمله والیبال، تنیس روی میز و ... تاسیس می‌شود

منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۶۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است