نهضت فضای سبز در شهرداری منطقه چهار اجرا می شود

عزم و نگاه ویژه مدیریت شهری منطقه چهار جهت شکوفایی و توسعه فضای سبز
نشست هم اندیشی شهردار و مسئولین منطقه چهار با ناظرین و پیمانکاران فضای سبز برگزار شد
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار: مهندس سروی در این نشست با اشاره به اهمیت احیا و توسعه فضای سبز شهری گفت: تمام تلاش ما در منطقه چهار در کنار اقدامات عمرانی و خدمات شهری توجه ویژه به حوزه فضای سبز خواهد بود که در این راستا با اقدامات در حال انجام در سطح منطقه چهار با برنامه ریزی و زمان بندی مشخص شاهد اجرای شدن نهضت فضای سبز در محدوده منطقه خواهیم بود.
سروی با تاکید بر رعایت اصول کیفی در اجرای طرح های فضای سبز خطاب به پیمانکاران و ناظرین حاضر در جلسه گفت: آنچه در زمینه بازدهی مناسب فضای سبزمطرح است توجه به کیفیت است ، در پاره ای از موارد مشاهد می شود که کمیت بیشتر از کیفیت مورد توجه قرار می گیرد، که این نوع نگاه باعث عدم ماندگاری خواهد بود.
سروی افزود: منابع شهرداری محدود است و به همین تناسب باید صیانت واقع شده و در جهت تامین رضایت شهروندان و آبادی شهر هزینه شود، و منافع شهر برای ما اهمیت ویژه داشته باشد.
در ادامه جلسه حاضرین به بیان دغدغه ها و پیشنهادات خود در زمینه بهبود ،ساماندهی و اجرای بهینه طرح های فضای سبز  و همچنین لزوم فرهنگ سازی در خصوص استفاده صحیح شهروندان از فضای سبز و پارکها پرداختند.
 

منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۳۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است