بازآفرینی و زنده سازی فضای شهری زیر پل کشن آغاز شد

زنده سازی فضای گمشده زیر پل کشن با رویکرد توسعه فضای سبز پایدار
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار : سروی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: بعد از ساخت تقاطع شهدای کشن بخش های زیرین این پل هم باید زیباسازی میشد که مدیریت شهری منطقه چهاربا در نظر گرفتن عواملی همچون  نبود ایمنی ، وجود نقاط بی دفاع شهری و نبود روشنایی مناسب طراحی و زنده سازی این فضا را در دستور کار قرار داد .
سروی بیان کرد: در طراحی این پروژه سعی شده این فضا به فضای سرزنده وپرشور ، امن و قابل استفاده برای شهروندان تبدیل شود که در حال حاضر عملیات زیرسازی فضای سبز این پروژه توسط عوامل منطقه آغاز شده است.
وی افزود: فضای زیرین پل کشن  به مساحت 14000متر مربع است که عملیات عمرانی آن شامل ایجاد فضای سبز گسترده و پایدار با کاشت درختان سایه دار به مساحت 9000متر مربع ، احداث آبنما به مساحت 135 مترمربع ، نورپردازی خطی به طول 870 متر طول ، کف سازی به مساحت 5000 مترمربع ،  مسیر پیاده روی و طرح های گرافیکی است.
سروی در پایان خاطرنشان کرد ، امیدوارم با مشارکت شهروندان و متخصصین بتوانیم فضاهای مغفول مانده      و بلا استفاده شهری در سطح منطقه را شناسایی و تبدیل به محیطی زیبا، جذاب و کارامد برای شهروندان کنیم.
 

منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
۴۱۷
نظری ارسال نشده است