طراحی و بهسازی پارک محله جانبازان

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار: سروی شهردار منطقه گفت: بعضی از فضاهای بی استفاده ، کم تحرک و نازیبا در منظر شهری می توان با اقداماتی  به مکانی ارزشمند جهت استفاده شهروندان تبدیل شوند.
وی ادامه داد : در همین راستا مکانی در شهرک جانبازان به متراژ3000 مترمربع وجود داشت که به فضایی بی روح و بلا استفاده در سالیان گذشته تبدیل شده بود
شهردار منطقه چهار افزود : با در نظر گرفتن موارد فوق و همچنین به منظور زیباسازی منظر شهری ، ارتقاء تعاملات اجتماعی وگسترش فضای عمومی، ایجاد فضای امن ، دوستانه کردن محیط و همچنین  دور هم جمع کردن ساکنان محله، شهرداری منطقه چهار با رعایت ضوابط اقدام به طراحی و شروع عملیات بهسازی و محوطه سازی این مکان کرد.
سروی گفت : عملیات عمرانی این پروژه شامل اجرای موزاییک فرش به طول 1500 مترمربع ، اجرای تک لبه به طول 350 متر ، خاکبرداری 600 مترمکعب و خاکریزی 400 مترمکعب و بتن ریزی 160متر مکعب می باشد، که در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی 35 درصد در حال انجام است.
سروی در پایان گفت : ارائه خدمات منطبق با شرایط روز و براساس مطالبات مردم از اهداف مهم منطقه چهار است و سعی خواهیم کرد با توجه به نیاز محلات این خدمات به طور مستمر ادامه داشته باشد تا بتوانیم رضایت شهروندان را جلب نماییم.
 

منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۰۷
نظری ارسال نشده است