نشست مشترک یاوران شورای اسلامی محلات منطقه چهار شهرداری برگزار شد

نشست همدلی و آشنایی دکتر دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر در منطقه چهار با یاوران شورای محلات این منطقه از شهرداری با حضور مهندس سروی شهردار و دیگر مسئولین منطقه و همچنین دبیر اجرایی کمیته مرکزی یاوران شورای شهر شیراز برگزار گردید .
دکتر دودمان عضو شورای شهر و ناظر در منطقه چهار شهرداری گفت : پیگیری مطالبات مردم و حل مشکلات محلات در اولویت امور قرار خواهد داشت
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شیراز : دکتر دودمان با اشاره به همکاری و همراهی هرچه بیشتر یاوران شورا محلات با شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز و همچنین بر لزوم پیگیری مطالبات مردمی تاکید کرد و گفت : از یاوران شورا به عنوان معتمدین مردم و بازوی توانمند شهرداری در سطح محدوده منطقه چهار در محلات درخواست دارم تا همواره مشکلات مردم را انتقال داده و با جدیت پیگیر حل آنها باشند و بنده وظیفه خود میدانم به جد پیگیر این مطالبات ، تا حصول نتیجه باشم.
وی افزود : با توجه به وسعت بسیار زیاد منطقه چهار و دارا بودن 21 محله امید است با همکاری و همفکری شهروندان و یاوران شورا به عنوان نمایندگان مردم در محلات که نقش ارزشمندی را ایفا میکنند بتوانیم در جهت نیل به اهداف قدم برداشته و نیازهای محلات را برطرف سازیم.
وی در ادامه به بازدید از محجلات منطقه به صورت مستمر با حضور یاوران شورای محلات اشاره کرد و گفت : این بازدید ها به صورت هفتگی و مستمر ، محله به محله انجام خواهد شد تا بتوانیم مشکلات و مسائل مربوط به محلات را از این طریق شناسایی و با برنامه ریزی های دقیق و اثربخش با اولویت بندی در رفع آنها تلاش کنیم.
مهندس سروی در این نشست مشترک گزارشی از عملکرد منطقه ارائه داد و گفت : شهرداری در راستای رسیدن به اهداف بلند مدت خود و جلب رضایت شهروندان نیاز به همکاری و همفکری یاوران شورا به عنوان نمایندگان قانونی مردم در محلات دارد.
وی افزود : یاوران محلات با همکاری خود به نوعی شهرداری را در حل مشکلات مردم یاری رسانده ، و ما بتوانیم با این تعامل در کنار عزیزان به منظور شکوفایی و پیشرفت شهر قدمهای موثری برداریم .
گفتنی است در خاتمه این جلسه یاوران شورای اسلامی محلات با معرفی خود درخواستهای مربوط به محلات را مطرح کردند.
 
 

منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
۹۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است