اتمام عملیات احداث پارکینگ پارک نوید در منطقه چهار

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شیراز : در ادامه روند احداث پارک نوید واقع در بلوار امیرکبیر ( محله کشن) عملیات احداث پارکینگ پارک مذکور به اتمام رسید.
این پارکینگ به مساحت 5000 مترمربع در ضلع جنوبی این مجموعه احداث شده است ، واین اقدام در راستای رفاه و آسایش شهروندان ،ارتقاء امنیت ، جلوگیری از پارک خودرو ها در معابر عمومی و ایجاد سد معبر و همچنین افزایش نظم محله ای و زیبایی چهره شهری انجام شده است.
قابل ذکر است پارک مذکور به متراژ 7 هکتار با امکاناتی شامل مجموعه ورزشی به مساحت 2200 متر مربع شامل زمین فوتبال والیبال بسکتبال و زمین بازی کودکان ، فضای باز شهری به متراژ 1000 مترمربع پیست دوچرخه سواری به طول یک کیلومتر ، تعداد بیست عدد سکوی نشیمن و وسایل بازی کودکان سرویس بهداشتی در ضلع شمالی و جنوبی پارک ، ساختمان اداری به مساحت 90 مترمربع نصب 200 عدد چراغ پارکی ، 5000 اصله درخت میباشد.
هدف از احداث این پارک ایجاد فضایی برای گذران اوقات فراغت ، ارتباط با طبیعت ، ارتقاء سلامت و نشاط شهروندان ، گسترش و نگهداری از فضای سبز ، توجه ویژه به مسائل زیست محیطی و کاهش آسیبهای اجتماعی بوده که شهروندان به زودی شاهد افتتاح پارک نوید خواهند بود.
 

منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
۱۴۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است