بهسازی و اصلاح روشنایی کلیه پارک های شهرداری منطقه چهار در حال اجراست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شیراز : با هدف خدمات دهی بهتر به شهروندان ، ارتقاء امنیت و زیباسازی ، تکمیل روشنایی پارکها و همچنین بهسازی ، رفع نواقص و خاموشی آنها توسط حوزه خدمات شهری منطقه چهار با ، تعویض لامپهای فرسوده تعمیر تاسیسات و ایجاد روشنایی مجدد آنها به طور مستمر در دستور کار قرار گرفته است.
معاون خدمات شهری منطقه چهار در همین راستا اظهار کرد : متاسفانه در برخی پارکها با تخریب اموال عمومی از جمله شکسته شدن لامپ ها و سرقت کابلهای زیرزمینی مربوط به روشنایی و در نهایت مشکل خاموشی پارکها مواجه هستیم که در این زمینه نیاز به همکاری بیشتر مردم داریم تا در حفظ اموال عمومی کمک و همراهی کنند .
شاهین تاشکه در ادامه تصریح کرد : با توجه به نیاز افزایش ضریب ایمنی در پارکها ، نامناسب بودن نور چراغهای داخلی و درخواست مکرر شهروندان ، بازنگری نور محیط داخلی و پیرامونی پارکهای این منطقه در دستور کار قرار گرفت .
وی ادامه داد : در این راستا روشنایی پارکهای ایرانی شقایق ، معلم ، شیخی ، حاشیه همت و بلوار رحمت امام رضا (ع) باغ جنت ، سفیرشمالی ، باهنر جنوبی ، پارک کودک ، مادر و همچنین پارک بنفشه و یاس توسط منطقه انجام شده است و این روند ادامه خواهد داشت.
 

منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است