دیدار شهردار منطقه چهار با خانواده شهدا برخورد خانواده شهدا با ما چنان با احترام و کرامت است که حس می کنیم با یک محیط دانشگاهی روبرو هستیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار رستم زاده شهردار منطقه در حاشیه این دیدار گفت : ما نیاز داریم با خانواده شهداء دیدار داشته باشیم تا بدانیم چه خونهایی ریخته شده و چه  خانواده هایی صبوری پیشه کردند تا انقلاب ما به این عزت و سربلندی که اکنون از آن برخوردار است برسد.
شهردار منطقه چهار با بیان این مطلب که خانواده های معظم و معزز شهدا هیچ نیازی به ما ندارند و هیچ گاه در این دیدارها خواسته و درخواست از ما نداشته اند اظهار داشت : همه این عزیزان خواهان این هستند که ما در خط ولایت حرکت کنیم و رهرو خون شهداء باشیم و می گویند ما فرزندان و عزیزان خود را داده ایم تا عزت و اقتدار ایران اسلامی را بدست آوریم نه مادیات.
وی تأکید کرد : وقتی وارد خانه شهدا می شویم این قدر از سوی خانواده های آنها با عزت احترام و بزرگ منشی با ما برخورد می شود و از رهنمودها و صحبتهای این عزیزان نهایت بهره را می بریم.
رستم زاده بیان داشت : این برای ما افتخار بزرگی است که ملت ایران در دوران دفاع مقدس در برابر دشمن سرفرود نیاورد و با ایستادگی اجازه نداد کشور تسلیم دشمن شود و جوانان و بسیج ما کار بزرگی انجام دادند.
وی خطاب به خانواده های شهدا گفت : شما خانواده های شهدا جزء پرافتخارتین خانواده های ایرانی هستید که در دنیا و آخرت اجر عظیمی دارید و امیدواریم خداوند این توفیق را به ما و ملت ایران بدهد تا بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم.

منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
۷۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است