عملیات احداث پارک محله تل بادی آغاز شد

باز آفرینی فضای شهری در راستای ارتقا نشاط، شادابی و تعاملات اجتماعی ساکنین محله تل بادی شیراز
 
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار: مهندس اصغر سروی عنوان کرد: از جمله اهداف مجموعه منطقه  چهار در اجرای پروژه ها عمرانی بازگرداندن فضای شهری به شهروندان  است.
وی افزود: بر همین اساس و در راستای افزایش تعاملات اجتماعی، سرزندگی، زیبا سازی محیطی، ارتقا نشاط و شادابی ساکنین محله تل بادی، یک فضای گمشده شهری در این محله بازآفرینی و به یک پارک محله ای تبدیل می شود که این امر نقش محوری برای حضور خانواده ها ،کودکان و سالمندان را در این فضا مهیا می کند.
سروی افزود: با توجه به وجود بافت متراکم شهری در این محله و با شناسایی زمینی بایر توسط کارشناسان منطقه در این محدوده، برآن شدیم تا با طراحی و زیباسازی زمین مذکور زمینه مناسب و مساعدی برای استفاده شهروندان فراهم کنیم.
شهردار منطقه چهار در ادامه گفت: به منظور احداث این پارک عملیات های عمرانی و اجرایی مختلفی اعم از محوطه سازی، روشنایی، فضای سبز و ... صورت خواهد گرفت و عناصری از قبیل فضای بازی کودکان، ست ورزشی، غرفه تنقلات، سرویس بهداشتی، محل های نشیمن و فضایی جهت پیاده روی احداث خواهد شد که می توانند به فعالیت مردم در این فضا نقش ببخشند. قابل ذکر است طبق برنامه ریزی های انجام شده برنامه زمانی این پروژه سه ماهه به بهره برداری خواهد رسید.
 
 ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
تعداد بازدیدها : ۲۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss