توسعه یافتگی محلات منطقه چهار با نگاه عدالت محور پارک ۷ هکتاری گلشن به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

 
شهردار منطقه چهار شیراز:
توسعه یافتگی محلات منطقه چهار با نگاه عدالت محور
پارک 7 هکتاری گلشن به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
 
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار : سروی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: پروژه های عمرانی  مختلف در محلات منطقه با رویکرد توسعه عدالت محور در حال اجراست، از جمله این پروژه ها  میتوان به  پارک 7هکتاری واقع در بلوار امیر کبیر جنب تقاطع غیر همسطح امام حسن مجتبی(ع) (محله کشن)، اشاره کرد.
وی ادامه داد: این پارک با هدف  ایجاد فضاهایی برای گذران اوقات فراغت، ارتباط با طبیعت، ارتقا سلامت شهروندان ، گسترش و نگهداری از فضای سبز  با پیشرفت فیزیکی 70درصد در حال اجراست که با عزمی جدی تلاش خواهیم کرد تا پایان سالجاری تکمیل و آماده بهره برداری شود.
 وی افزود : با توجه به موقعیت خاص این پارک در طراحی آن مسائل زیست محیطی، و کاهش آسیب های اجتماعی با استفاده از پتانسیل های موجود مدنظر قرار گرفته است.
سروی در ادامه گفت: پارک گلشن با مساحت 70هزار متر با امکاناتی شامل مجموعه ورزشی به متراژ   2200متر مربع شامل زمین والیبال ،بسکتبال، تنیس و فوتبال، زمین بازی کودکان، تعداد 20عدد سکوی نشیمن، وسایل ورزشی، ، مسیر دسترسی و پیاده رو،  پارکینگ به مساحت 300متر مربع،نصب 200عدد چراغ پارکی ، انواع گونه های درختی ،ساختمان اداری، سرویس بهداشتی در ضلع شمالی و جنوبی بوستان و همچنین پیست دوچرخه سواری به طول یک کیلومتر می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۴۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss