بازدید دکتر دستغیب از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه چهار

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار : دستغیب عضو شورای اسلامی شهر شیراز به همراه سروی شهردار منطقه چهار از پروژه های عمرانی منطقه بازدید به عمل آوردند.
دستغیب عضو شورای اسلامی شهر ضمن بررسی وضعیت کمی کیفی پروژه های در حال اجرا، روند پیشرفت فیزیکی آن را مورد ارزیابی قرار داد و گفت : با اجرای پروژه های عمرانی  گوناگون و برنامه ریزی های مدون در شهرداری منطقه چهار تأثیر این پروژه ها در آینده  فرا منطقه ای خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: در منطقه چهار کارهای عمرانی  خوبی در حال انجام است که در همین راستا می توان به احداث باغ ایرانی در محور امیر کبیر، پارک تل بادی و پارک هفت هکتاری کشن  اشاره کرد که به کل شهر خدمات خواهند داد.
دستغیب با اشاره به دیگر پروژه های منطقه چهار از جمله ساماندهی حاشیه بلوار رحمت،فضا سازی پارک شهرک جانبازان ، باز آفرینی فضای  زیرین پل کشن و فضای سبزسطح منطقه گفت : با تعامل خوبی که بین شورا و شهرداری حاکم است ان شا ا... این پروژه ها به زودی به بهره برداری خواهند رسید و رفاه عمومی شهروندان در منطقه بیش از پیش فراهم میشود
دستغیب ادامه داد : در بازدید از پروژه های منطقه چهار پیشرفت پروژه ها نسبت به برنامه زمانبندی خوب بوده که با ادامه این روند تحول چشمگیری را تا آخر امسال از لحاظ سطح خدمات دهی اعم از فرهنگی ، ورزشی و فضای سبز شاهد خواهیم بود.
سروی شهردار منطقه چهار در ادامه از اجرای بیش از 200000 هزار مترمربع روکش آسفالت در سطح منطقه چهار خبر داد و گفت : به منظور تأمین رفاه شهروندان و تسهیل در تردد آنها و ضرورت اجرای آسفالت معابر این مهم با جدیت هر چه تمام در منطقه چهار در حال انجام می باشد و همچنین محلاتی که فاقد آسفالت یا کیفیت آسفالت موجود مناسب نیست در برنامه مرمت یا روکش آسفالت قرار دارد.
 ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
بازدید ها : ۳۶۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید