بازدید میدانی از محله های محدوده شهرداری منطقه چهار - بیست متری امام خمینی ، نبی اکرم و خیابان شهید دستغیب

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار در ادامه بازدیدهای میدانی امروز مورخ 18 شهریور ماه دکتر دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز ، مهندس سروی شهردار منطقه چهار به اتفاق یاوران شورا و ساکنین از خیابان بیست متری امام خمینی ، سفیر جنوبی ، خیابان نبی اکرم و شهید دستغیب واقع در منطقه چهار بازدید به عمل آوردند
دکتر دودمان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه باید تلاش کنیم اعتماد مردم را جلب نماییم و تمتم امکانات را در راستای جلب اعتماد و رضایت مردم استفاده کنیم تصریح کرد : رفع و پیگیری درخواستها و مسائل شهروندان یکی از وظایف اصلی شهرداری میباشدو آنچه که در توان داریم باید برای حل مشکلات آنها بکار بگیریم.
وی ادامه داد: با همکاری و همفکری شهروندان و یاوران شورا به عنوان نمایندگان مردم در محلات میتوان در جهت رسیدن به اهداف قدم برداشته و نیازهای محلات را برطرف سازیم و با مشورت و نظرخواهی از مردم ظرفیت محلات را به شکل دقیق تر مورد رصد قرار دهیم .
دودمان در ادامه گفت : با لحاظ تمهیدات لازم از طرف شهرداری منطقه در جهت رفع نیاز و مطالبات مردمی به جد پیگیر حل مشکلات و دخواستهای شهروندان در کنار منطقه خواهم بود.
در این بازدید سروی شهردار منطقه چهار از مسئولین اجرایی و عمرانی منطقه نیز خواست تا با حضور مستمر در این محله ها به جد پیگیر رفع نیازها و همچنین درخواستهای مردمی باشند.
 ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
بازدید ها : ۱۲۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید