پارک جنگلی نوید محمدی به پارک ورزش و سلامت تبدیل می شود

تعامل و همکاری شهرداری منطقه چهار با هیئت ورزش های همگانی استان در راستای ارتقای سلامت شهروندان
جلسه مشترکی در شهرداری منطقه 4 با حضور سیروس پاک فطرت رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان و رستم زاده شهردار منطقه چهار و دیگر کارشناسان دو حوزه در خصوص پارک نوید محمدی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 رستم زاده شهردار منطقه گفت : با توجه به دستور شهردار شیراز در خصوص احداث بوستانهای ورزش و سلامت در مناطق یازده گانه و دارا بودن شرایط و امکانات موجود در پارک هفت هکتاری نوید محمدی سعی خواهیم کرد با مشارکت کارشناسان تخصصی هیئت ورزشهای همگانی استان با افزودن امکانات جدید و بروز بستر لازم را جهت فراهم کردن این امر مهم مهیا کنیم .
وی تصریح کرد : با تعامل و همکاری منطقه 4 با هیئت ورزشهای همگانی استان سعی خواهیم کرد با تجهیز و فراهم کردن امکانات در پارک نوید این پارک به اولین پارک تخصصی ورزشهای همگانی در محدوده منطقه چهار و حتی شهر شیراز  تبدیل شود.
رستم زاده با اعلام آمادگی هرچه بیشتر شهرداری منطقه چهار در امر توسعه ورزش گفت شهرداری منطقه چهار در کنار ارائه خدمات با پرداخت ، به حوزه ورزش و سلامت با جدیت دنبال و در برنامه کاری خود قرار خواهد داد.
وی در خصوص نخستین پارک ورزش های همگانی در منطقه چهار نیز گفت : با تمام توان در کنار کارشناسان متخصص هیئت ورزش های همگانی تلاش خواهیم کرد این پارک با نظر کارشناسان در سریعترین زمان آماده ودر اختیار شهروندان قرار گیرد.
سیروس پاک فطرت ضمن تشکر از رویکرد شهرداری منطقه چهار در امر ورزش گفت با توجه به اهمیت توسعه ورزش های همگانی در سطح شهر در جهت سلامت و نشاط شهروندان آمادگی همکاری همه جانبه با منطقه چهار در تبدیل شدن این پارک به اولین پارک تخصصی ورزشهای همگانی در شهر شیراز را داریم.
وی افزود با برنامه ریزی های انجام شده توسط کارشناسان این هیئت و همکاری خوب منطقه این پارک به یک پارک ویژه جهت ورزشهای همگانی در شیراز تبدیل خواهد شد.
 ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
منبع : شهرداری منطقه چهار شیراز
بازدید ها : ۵۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید